Thor: Ragnarok Online

Thor: Ragnarok Online, Dubbing PL – Obejrzyj lub pobierz film!

Thor: Ragnarok Online, Dubbing PL – Obejrzyj lub pobierz film! Film w jakości Full HD! Już w tym momencie możesz być zadowolony z obejrzenia tego filmu! Dobra jakość dźwięku jak i wideo!

Thor: Ragnarok Online

Thor: Ragnarok Online

Thor: Ragnarok Online

Znamy już, już cztery kolejne okresy w Stanie Lee pozostały zastrzelone, ale tu śmiałe twierdzenie: czy jego Thor: Ragnarok Online będzie najodpowiedniejszy? Dokumentuje się, że obaj gwiazdorzy Chris Hemsworth oraz realizator Taika Waititi. – Spotkali się z sobą na kolejny dzionek. Waititi mówi, kiedy przejął Comic Book. „Wstąpiła i … twoja sława toż jedna z najzabawniejszych sytuacji w filmie”.

Sam sądzę, iż jego Spider-Man: Homecoming jako krzykliwy znajomy był jego najlepszą produkcją, ale mimo wszystko jest celowo wymyśloną zabawą.

Thor: Ragnarok Online będzie najciekawszym filmem Thora

W Thor: Ragnarok Online, bóg pioruna, zostaje przeniesiony do Sakaar, dokąd zmuszony jest do konfrontacji z Hulkiem. Jednakże nowiuteńki złoczyńca, Hela, grała Cate Blanchett, ruszyła na Asgard po zakończeniu przez latka. Oto całokształt, co musisz wiedzieć o Thor: Ragnarok Online, w tymże szczegóły realizatora i znacznie więcej.

Thor: Ragnarok Online data premiery filmu trafia do kin w listopadzie

Thor: Ragnarok Online data premiery toteż 3 listopada 2017 roku w Stanach Zjednoczonych oraz 27 października w Wielkiej Brytanii. Po Thor: Mroczny glob – najsłabszy film Marvela Kolejka Dwóch filmów pomimo typowo świetnej rozrywki między tryloma Thor a Tomem Hiddlestonem Loki-Marvel wie, że zaskakiwanie jest niezbędne, aby dać piorunowi kapitalny film. Oba filmy Thor są zabawne, jednakże nie docierają do szczytu stosu we Wszechświecie Marvel Cinematic. Thor: Ragnarok Online powinien zrekompensować tę stabilność mądrym wyborem realizatora, skupić się szczególnie na komedii oraz nowym zerknięciu na kosmiczną stronę MCU, jaką wcześniej widział w Guardians of the Galaxy.

Thor: Ragnarok Online posiada w swojej obsadzie Bruce’a Banner’a.

SDCC 2017 Thor przedstawia nam więcej filmów: Bruce Banner nie jako Hulk, zaś co stanowi prawdopodobnie podróżowaniem do showdown z Hela głęboko w filmie, ponieważ wskazuje Valkyrie, Thor, Loki i Hulk powracają do Asgard. Mam nadzieję, że jest tego wiele więcej, jakie są widoczne na gotowym filmie. Na przykład, kto jest ognistym facetem, Hulk rywalizuje w tyle?

Jeśli przegapiłeś pierwszą część filmu dla Thor: Ragnarok Online, to wiedz, że zawiera on jedną z najlepszych jednokolorowych filmów MCU (do tej pory). Bóg grzmotu zwraca się do swojego starego przyjaciela Avengersa, Hulka. W tym momencie Thor zwraca się do swoich wrogów i krzyczy: „On jest przyjacielem z pracy!” Po prostu genialny.

W SDCC w tym roku Marvel Studios pokazał także kawałek filmu, który nie był prezentowany poza Hallem H, wyznaczony dzień po tym, jak Hela zabiera Asgarda, a Thor właśnie go pokonał. Bóg bohatera budzi się na kosmoszku, gdzie mówi się, że zostaje zabrany do Wielkiego Mistrza i do konkursu mistrzów.

Wszyscy witają się przed postacią Jeffa Goldbluma, Thor próbuje walczyć, ale jest zapchany jakimś serem, który potrafi wyczerpać bogów z sił. Następnie ujawnia się, że Valkyrie zaprowadził go do Wielkiego Mistrza, a teraz szuka dużej premii, aby móc mieć więcej pieniędzy.

Thor: Ragnarok Online przywraca Loki

Chris Hemsworth ponownie gra rolę Thora po raz piąty, a Mark Ruffalo wraca do Hulka w czwartym rozdaniu w Wszechświecie Kinowym Marvela. Tom Hiddleston powtarza swoją rolę jako Loki, a Anthony Hopkins powraca jako Odin, co oznacza, że ​​osiągniemy pewną znajomość dla zakończenia filmu pt. Thor: The Dark World, w którym Loki wziął tron ​​Asgarda w przebraniu. Heimdall Idrisa Elby potwierdza również powrót. Jane Foster Natalie Portman nie powraca, ponieważ Thor i Jane zerwali się. Dużo bagażu, jeśli chodzi o celownik z Asgardianem, wyraźnie.

Nowi członkowie obsady to Cate Blanchett jako nowy wróżek Hela, Tessa Thompson jako Valkyrie, elitarny wojownik Sakaar, Karl Urban jako Skurge i Jeff Goldblum jako ekscentryczny Wielki Mistrz – który nadzoruje konkurs gladiatorów Thor znajduje się w Hulku. To pierwsza pozycja Goldbluma w Wszechświecie Marvel Cinematic Universe, chyba że liczy się sekwencja kredytów tańczących od końca Strażników Galaxy Vol 2. Jest on bratem Collector Benicio Del Toro z pierwszych Strażników.

Dotychczas nie potwierdziły się materiały prasowe Marvela: Sif i Warriors Three. Benedykta Cumberbatcha, a także zdecydowanie sugerowany przez sekwencje post-credits swojego własnego filmu. Chociaż na Ragnaroku nie będzie wielu tropów, zamiast zabierać nas z powrotem do Asgardu lub na zewnątrz, Sorcerer Supreme rzeczywiście ma miejsce na Ziemi – i jest związany z poszukiwaniem Odina.

Dyrektor Taika Waititi rzucił się na postać Korga w Thor: Ragnarok Online, który jest również uwięziony na mistrzowskiej arenie z Odinonem jako rozgrzewka. Jest członkiem gatunku Kronan.

Thor: Ragnarok Online – Thor vs. Hulk

Teraz wiemy więcej o historii Thor: Ragnarok Online. Po więzieniu Millenia Hela, bogini śmierci, która to została przypadkowo uwolniona. Naturalnie, że jest wściekła po tym, jak jest w niewoli, i dostaje lepsze z Thor życie. W rezultacie Bóg Gromady znalazł się teraz na planecie Sakaar. Asgard został obalony przez Hela.

Po spotkaniu potężnego wojownika Valkyrie, zmuszony jest do walki gladiatorów, po tym jak sprowadza do gubernatora planety Wielkiego Mistrza. Problem polega na tym, że nie jest on potężny w porównaniu do innych średnich myśliwców na Sakaar – i to obejmuje Hulk, który jest obecnie jedną z głównych atrakcji planety. Hulk najwyraźniej będzie ciekawszy, niż dotychczas był w innych filmach Marvela, ponieważ traktuje go jako boga na Sakaarze. On również rozmawia w (w większości) pełnych zdań jako Hulk.

Thor traci młot, Mjolnir, ale bardziej tragicznie jego to, że traci swoje wspaniałe blond włosy. Teraz posiada do walki podwójne ostrza. W drugiej przyczepie widzimy, że Hulk zebrał grupę, by zabrać Heli, która zajmuje Asgard – ta grupa obejmuje Valkyrie, Hulk i Loki. Ta konfrontacja, jak przypuszczamy, będzie w trakcie trzeciej części filmu.

Kevin Feige, Marvel Studios, podkreślił znaczenie Thor: Ragnarok Online do 2018 roku: „Avengers: Infinity War”. W niedawnym wywiadzie dla Toronto Sun, Feige powiedział, że „Ragnarok zmienia się w drastycznym tempie, a następnie bezpośrednio w wojnę Infinity”. Przeciekła przyczepa do Avengers: Infinity War mówi nam, że Thor spotka się z Guardians of the Galaxy po tym, jak wyląduje na przedniej szybie.

Ale czy to zepsuło koniec Ragnaroka? Nie według Waititi, który powiedział Cinema Blend „to nie jest spoiler”. Więc idź. Może próbować nas wyrzucić ze sceny.

Thor: Ragnarok Online najwyraźniej zakładają spotkanie Thor ze Strażnikami i wyjaśniają, jak kończy się na masce Milano. „Myślę, że tak, tak, myślę, że najpierw będziesz musiał obejrzeć nasz film, aby zrozumieć, czym jest Avengers”.

Thor: Ragnarok Online – Ulubiony film reżysera

Ragnarok zostanie wyreżyserowany przez Taika Waititi, najlepiej znany ze śmiesznych, ale dotykających filmów z Nowej Zelandii, takich jak Eagle Vs Shark. W filmie Thor przywołał bardziej zabawny ton niż wcześniej widzieliśmy, przez co niektórzy fani Marvela trochę się martwili.

Waititi opisuje zmiany jako „niewielkie przesunięcie tonalne”, choć powiadają, że to wciąż historia, w której ludzie będą się obawiać, czy bohater zwyciężył czy też nie.

Warto zauważyć, że Waititi podszedł do Ragnaroka jako autonomicznego filmu – przyczepy niekoniecznie opowiadają tę historię. Uwielbiałem Thor 1 i Thor 2.

Na plakacie Thor: Ragnarok Online widzimy, że Bóg Thunder przygotowuje się do bitwy

Wydany obok filmu, ponad pierwszym oficjalnym plakatem Thor: Ragnarok Online, co daje nam więcej tricepsów Hemsworth, niż można by było oczekiwać. Przedstawia Thora przygotowujące się do zrobienia jakichś szkód – lub rzeczywiście, być uszkodzony przez swojego dobrego kumpla – na arenie Sakaar, która jest najważniejszą lokalizacją filmu.

One comment to Thor: Ragnarok Online, Dubbing PL – Obejrzyj lub pobierz film!

  • ElaineX

    I have noticed that your blog needs some fresh posts.

    Writing manually takes a lot of time, but there is tool for this boring task, search for:
    unlimited content Wrastain’s tools

    Reply

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*

*