Porady na zdrady Online

Porady na zdrady Online – Obejrzyj lub pobierz film!

Porady na zdrady Online – Obejrzyj lub pobierz film! Film w jakości Full HD! Już w tym momencie możesz być zadowolony z obejrzenia tego filmu! Dobra jakość dźwięku jak i wideo!

Porady na zdrady Online

Zacznę od odpowiedniej porady – przed spektaklem „Porady na zdrady Online” należy całkowicie odroczyć niewiarę oraz uzbroić się w wyrozumiałość – dla fabularzysty, scenarzystów, gwiazdorów, realizatorów, a chociażby osób odpowiedzialnych za casting. Bez dobrej woli z perspektywy widzów ostatnim razem się nie obejdzie.

Kalina i Fretka wyglądają na bardzo pozytywne – pierwsza właśnie zmierza przed ołtarz, natomiast następna właściwie nie rusza ze swoim kochankiem z łoża. Filmowy przypadek chciał, że obie prawie w tym jednym czasie i równie niespodziewanie (naprawdę: nieoczekiwanie) pozostaną zdradzone. Cóż pozostaje skrzywdzonym dziewczynom? Niewątpliwie zemsta. Na fali szału oraz żalu zakładają agencję femmes fatales, w której na działanie zatrwożonych żon i kochanek będą prowokować panów do zdrady i pokazywać ich zdradę. Do czasu, aż na ich linii stanie niezwykły, mądry oraz wiarygodny Maciej z wyrachowaną oraz sztuczną kobietą u boku (Weronika Rosati).

Porady na zdrady Online

Jeżeli jednak zdarza się nam uwierzyć w lecącego po eldoradzie superbohatera, który po zdjęciu stroju przywdziewa dla niepoznaki mylące wszystkich okulary, pewno i cuda z filmu Zatorskiego wydadzą się człowiekowi nie takie jeszcze bzdurne. W historii kina popularnych jest więcej pokrewnych losów.

„Porady na zdrady Online” cierpią jednakże na poważniejsze przypadłości aniżeli naiwne rozwiązania scenariuszowe. Akcja filmu usiana jest gwałtownymi, rozprzestrzeniającymi się promocjami produktów, jakie na dodatek – oględnie mówiąc – z ukochaną właściwie się nie kojarzą. Żenady, które wywołują, nie ukrywa się zamazać niewłaściwie dobranym do własnych ról aktorom – złe wrażenie robią szczególnie główni bohaterowie, czyli Mikołaj Roznerski jako moralnie doskonały obiekt sympatii wielu kobiet oraz Magda Lamparska rozgrywająca kokietkę, a też Weronika Rosati wcielająca się w zepsutą krezuskę. Wyjątkiem jest Krzysztof Czeczot odgrywający zdradzonego, często kłamiącego oraz szukającego innej przygody mężczyzny. Dzięki naturalnemu vis comica aktor spotykany niedawno m.in. w roli Zupy w „Pitbullu. Nowych porządkach” rozładowuje krępujące – dla widza – momenty oraz wpuszcza do filmu nastrój, który na krótkie chwile ułatwia zapomnieć, że mamy do czynienia z realizacją, która nie oddając prawie zero od siebie, tak wiele oczekuje od odbiorcy. Podobna sztuka udaje się czasami Annie Dereszowskiej, ale – pomimo widocznych starań aktorki – harmonogram nie dał jej szans na popisanie się w tej kwestii.

Zarazem do zemsty kobiet na niewiernych mężczyznach rozgrywa się w filmie także zemsta zatrzymanych na pułapce mężczyzn. Grupa trenowana przez bohatera Tomasza Karolaka ma odegrać się na płci pięknej, przyciągając w niezwykły sposób jej przedstawicielki, a następnie okrutnie dojada pozostawiając. Ten jak gdyby niezmienny od filmu skecz potrafi się redagować o tyle zabawny, że nie zapowiada się, by jeden z wprowadzonych śmiałków poderwał ilekroć kogo-, a nawet cokolwiek. Jednakże na tym dowcipy się kończą. Nie przypadkiem w tym wątku pojawia się wieczna figura rodem spośród nieuczciwych polskich komedii – czyli facet przebrany za babę. I tak dokładnie i tymże razem tradycji stawało się zadość.

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*

*