Pitbull: Niebezpieczne Kobiety Online

Pitbull: Niebezpieczne Kobiety Online – Obejrzyj lub pobierz film!

Pitbull: Niebezpieczne Kobiety Online – Obejrzyj lub pobierz film! Film w jakości Full HD! Już w tym momencie możesz być zadowolony z obejrzenia tego filmu! Dobra jakość dźwięku jak i wideo!

Pitbull: Niebezpieczne Kobiety Online

Pitbull: Niebezpieczne Kobiety Online

Pitbull: Niebezpieczne Kobiety Online

Patryk Vega w przypadku własnych „Pitbullów” sięga po historyjki oraz postacie popularne spośród prawdziwych chronografij kryminalnych. Niewątpliwie odpowiednio je poprawia, a przede wszystkim ubarwia, żeby całość dokładnie znajdowała się na wielkim monitorze. Jeżeli więc pierwowzory opowiadań oraz protoplastów bohaterów przedstawionych w kolejnych filmach o warszawskich policjantach wykreowało samiutkie Życie, Vega realizuje swego rodzaju fanfiction wsparte o owo „uniwersum”, opowiadając o przygodach niezłomnych policjantek prawa, a w przypadku „Pitbull: Niebezpieczne Kobiety Online” – policjantek prawa obu płci.

Pitbull: Niebezpieczne Kobiety Online

Po zdecydowanych mężczyznach – „Despero” oraz „Majami” – nadszedł czas na płeć śliczną, a bohaterek filmu istnieje kilka: od świeżo wypieczonej policjantki „Zuzki”, poprzez jej starszą koleżankę po fachu „Jadźkę”, wyczerpaną własną karierą oraz przeżyciem porucznik „Somalię”, kochanicę mafiosa „Drabinę” aż po najdroższą policjanta Olkę. Epizodyczność fabuły pozwala odbiorcy przejść wszelką ze nadmienionych kobiet, których kinematograficzne przypadki z momentem się spływają oraz dochodzi pomiędzy nimi do przeróżnego rodzaju konfrontacji.

Sięgając po żargon fandomów, inaczej grupy miłośników konkretnego przekazu kultury, o epizodyczności scenariusza Vegi można powiedzieć, że składają się na niego zamknięte fabularnie fragmenty określane drabble’ami, które są skrótowymi formami literackimi zakończonymi konkluzją. I oczywiście drabble’em jest epizod z psiną zabranym właścicielom oraz jego późniejsze żywoty czy zdecydowanie bardziej zaawansowany wątek „Stracha”. Analogiczne rozdzielenie historii na pomniejsze „kawałki” wystąpiło w „Niebezpiecznych kobietach” bardzo słabiej aniżeli w „Nowych porządkach”. W trzeciej części „Pitbulla” kręgosłupem pełnej fabuły stanowi starcie policji z „Cukrem”, jednak czasami telewidz zapomina, że owa właśnie postać ściąga obraz jako całość.

Następnym mankamentem produkcji – obok scenariusza – jest kreacja bohaterek. Mnie jako kobiecie ciężko było w nie zawierzyć, „Zuza” oraz pozostałe kobiety wydawały mi się nieautentyczne, przerysowane oraz odrealnione. Policjantki miały być „z jajami”, natomiast w obrazie znajdujemy szczupłe kobiety, które stają się niebezpiecznie tylko i wyłącznie, kiedy pozostaną przytłoczone do szlabanu. Emancypantek bynajmniej takie postacie nie uszczęśliwią. „Solidarności jajników” niedomiar, a jakakolwiek z bohaterek sama rywalizuje z całym światem. Wyjątkiem stanowi Olka, która poniekąd rywalizuje z nieustającą koniecznością wydawania pieniędzy oraz własną upierdliwą pociechą.

Vega momentami sprawia wrażenie, jakby nie do końca mógł się zdecydować, jaki obraz pragnie nakręcić. „Niebezpieczne kobiety” poprzez taką, a nie inną konstrukcję wydają własny rytm, a niestety, gdyż całość zaprezentowana bardziej „na poważnie” jeszcze mocniej przywiodłaby odbiorcy na wyobraźnię „Psy” Pasikowskiego.

Obsada filmu jest niewątpliwie świetna, ze świetnym Andrzejem Grabowskim na czele, którego „Gebels” jest postacią naprawdę różną od Ferdka Kiepskiego, jak jest owo tylko możliwe. W obecnej części filmu należałoby również zwrócić koncentrację na wartości Kulig, Ostaszewskiej oraz Cieleckiej, bowiem kobiety zaprezentowały własny talent teatralny bez dwóch zdań.

„Pitbull: Niebezpieczne Kobiety Online” to z oczywistością nie przeszły „Pitbull” Vegi. Niestety wątpię, że posiada on dodatkowo sporo pomysłów (oraz wiele kronik kryminalnych do przeczytania w poszukiwaniu kolejnych). Uważam natomiast, że owa właśnie część stanowi do ostatniej chwili najsłabsza spośród kolekcji, chociaż stanowi to nadal kawał głębokiego kina pełnego wulgaryzmów, drastycznych scenek oraz przerażająco realistycznych bandziorów spośród polskiego, jak również ogólnoeuropejskiego podwórka. Film dla tychże, którzy kochają styl (fanfiction) Vegi oraz którym przypadły do gusty poprzednie odsłony żywotów policjantów ze stolicy. Ja się do ostatniej kategorii właściwie bezwarunkowo nie kwalifikuję, jednak nadal pragnę być na bieżąco z twórczością owego reżysera-scenarzysty.

One comment to Pitbull: Niebezpieczne Kobiety Online – Obejrzyj lub pobierz film!

  • CandaceX

    I have noticed that your blog needs some fresh posts.
    Writing manually takes a lot of time, but there is tool for this boring task, search for; Wrastain’s tools for content

    Reply

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*

*